Opinie Klientek

Edyta

W treningu porodowym brałam udział podczas drugiej ciąży. Pierwszy poród był dość ciężki, zakończony komplikacjami u mnie, stąd obawa przed drugim porodem. Przez całą ciążę regularnie ćwiczyłam, a pod koniec ciąży wzięłam udział w treningu prowadzonym przez Agatę. To był strzał w dziesiątkę! Agata nauczyła mnie technik relaksacyjnych, a przede wszystkim ćwiczeń które pozwoliły przejść sam poród bardzo sprawnie. Po traumie po pierwszym razie, drugi poród okazał się być dużo szybszy i sprawniejszy, a przede wszystkim świadomy. Właśnie ta świadomość, czas poświęcony na treningu i „zadania domowe” zalecone przez Agatę pozytywnie wpłynęły na sam poród jak i moje nastawienie do niego. Każdej przyszłej mamie polecam trening porodowy – Agata w bardzo przystępny sposób opisuje samo wydarzenie, czego można się spodziewać i daje mnóstwo wskazówek i pozytywnej energii.

Dominika

Trening porodowy to najlepsze na co mogłam wydać pieniądze w swoich przygotowaniach do bycia mamą. Jako pierworódka, która ma niewiele „dzieciatych” koleżanek nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Podczas zajęć miałam okazję dowiedzieć się jak tak na prawdę wygląda poród, co powinnam robić żeby ułatwić go sobie i mojemu dziecku. I chodź mój poród przebiegł nie do końca po mojej myśli to czułam się bezpiecznie, bo wiedziałam co ja mogę zrobić w danej sytuacji, czego mogę się spodziewać.

Uważam, że to absolutny „must have” dla każdej kobiety, która przechodzi przez poród po raz pierwszy.

Ania

Nie sądziłam, że można być w tak dobrej formie w ciąży!
Agata i jej trenerki mają ogromną wiedzę o ciele ciężarnych, bardzo profesjonalnie dobierają ćwiczenia, tak, żeby wzmocnić wszystkie mięśnie i przygotować je do zmian w organizmie i porodu.
Dzięki nim po ciąży nie trzeba wracać do formy, nigdy się jej nie traci
To nie tylko pomaga fizycznie, ale też świetnie wpływa na emocje!

Agnieszka

Zajęcia w Mamoiselle dały mi dużo mocy, zarówno fizycznej jak i psychicznej. Nigdy nie ćwiczyłam tak regularnie jak w ciąży. Trening porodowy z Agatą dał mi pewność, że ze spokojem urodzę moją wymarzoną córeczkę.
Jeśli będę znów w ciąży, to na pewno wrócę do Mamoiselle.

Magda

7 z 9 miesięcy ciąży towarzyszyły mi silne  mdłości, które mocno utrudniały mi ciążową codzienność.
Dzięki zajęciom w Mamoiselle odzyskałam siłę i motywację do wyjścia z domu i przygotowałam się do porodu najlepiej jak tylko mogłam. Nigdy też nie czułam się tak zaopiekowana przez instruktorki, które cierpliwie tłumaczyły każde ćwiczenie i sprawdzały poprawność wykonywanego ruchu.
Dodatkowo zdecydowałam się na udział w treningu porodowym i indywidualnej sesji z Agatą. Choć nie było mi dane wypróbować wszystkich technik ze względu na przebieg porodu, to nabyta wiedza pozwoliła mi zachować spokój i mieć pewność, że biorę udział w porodzie, a nie że poród mi się przydarza.

Kasia

Kochane Mamoiselle, Agato
ogromnie dziękuję za to, co robisz dla ciężarnych. Zwłaszcza teraz, w czasach pandemii, kiedy jesteśmy unieruchomione w domach. Pokazujesz nam, że to unieruchomienie nie musi się wiązać z brakiem wysiłku fizycznego i że wciąż możemy się przygotować do aktywnego, świadomego porodu.
Trening Porodowy był dla mnie świetnym poszerzeniem szkoły rodzenia. Doskonale na nim objaśniłaś jak działa nasze ciało w porodzie i dałaś wiele cennych wskazówek, jak z nim współpracować, by poród był lżejszy. Teraz wiem, że ważna jest nie tylko fizyczność i współpraca z rodzącym ciałem, ale i praca z aspektami psychicznymi: relaksacja, wyciszenie, poczucie bezpieczeństwa, komfortu i wiara, we własne możliwości.
Twoje treningi online z kolei prócz tego, że wzmacniają ciężarne ciało, są świetnym wyzwalaczem endorfin, których tak nam potrzeba przy huśtawkach nastrojów! Na pewno nie jest bez znaczenia fakt jak wielką wagę przywiązujesz do właściwej postawy ciała, która w czasie ciąży wcale nie jest tak łatwa do osiągnięcia jakby się mogło wydawać.
Wszystkie zestawy ćwiczeń są nie mniej, nie więcej, tylko tym, czego ciężarne ciało potrzebuje i co jest w stanie wykonać.
Po takich treningach
czuję się pełna energii, dotleniona, wyprostowana i silna.

Dzięki jeszcze raz!

Kaja

Chciałabym Ci po stokroć podziękować za Twoją pracę, zaangażowanie, energię i serce, dzięki któremu pomagasz przejść przez ciążę i przygotowujesz do porodu setki ciężarnych, w tym mnie już dwukrotnie.

Dzięki Tobie czułam się pewniej, idąc do porodu sama (przez korona wirusa). Niestety miałam poród indukowany, a przez to przez 5h (czyli cały poród) byłam uziemiona na łóżku i podpięta do KTG, ale dzięki Tobie wiedziałam, jak oddychać i układać ciało, sama sobie mówiłam, że jest dobrze i świetnie daję sobie radę.
To dzięki Twoim warsztatom dałam radę.

To tylko kilka słów wdzięczności, ale wdzięczności, którą będę miała przez resztę życia.
Kochana, Twoja praca sprawia, że życie wielu kobiet staje się jeszcze piękniejsze.
Stokrotne buziaki i najmocniejsze przytulasy.

Kasia

To co mi pomogło w całym porodzie to nauka ruchu i oddechu, trening porodowy – strzał w dziesiątkę, poza tym aktywność przez całą ciążę, myślę że dzięki temu moje ciało miało siłę na ten poród. Ale chyba najlepsze co mogliśmy dla nas zrobić przygotowując się do porodu, to wspólna nauka relaksu i przygotowywanie się do porodu w domu. Rozmowy, ćwiczenie pozycji, masaże, oddechy, dawanie sobie uwag i wspólne wypracowywanie języka.

Agata, dziękujemy! Bardzo dużo nas nauczyłaś i będziemy Ci za to wdzięczni na zawsze!
No i jesteś moim nr 1 na liście „to do” dla wszystkich moich oczekujących na poród znajomych.

Przewiń do góry