Mamoiselle powstało z pasji.
Kiedy zaczynałam własną przygodę z fitnessem, nie podejrzewałam nawet, że stanie się on tak istotnym elementem mojego życia. W momencie zajścia w ciążę nie chciałam rezygnować z czegoś tak dla mnie ważnego - nie mogłam sobie wyobrazić, żebym na ten czas miała zrezygnować z ruchu. Chciałam uczestniczyć w zajęciach dostosowanych do mojego stanu, szukałam miejsca gdzie miałabym kontakt z innymi ciężarnymi, gdzie mogłabym wymienić się własnymi doświadczeniami i porozmawiać o swoich emocjach.

Z własnego doświadczenia wiem, że okres wyjątkowych dziewięciu miesięcy, poród oraz opieka nad dzieckiem wiąże się z dużym obciążeniem fizycznym. Dlaczego więc, wzorem sportowca przed ważnym startem, nie przygotować się do tych trudnych chwil? Z myślą o kobietach w ciąży i dzielnych mamach, stworzyłam miejsce gdzie można nie tylko odzyskać i/lub utrzymać dobrą formę fizyczną, ale także odnaleźć spokój i relaks. 

Studio Mamoiselle jest miejscem stworzonym z myślą o TOBIE. Jest miejscem, gdzie odnajdziesz wewnętrzną harmonię ciała i umysłu, po to by czerpać jak najwięcej radości i satysfakcji z bycia Mamą.

Zajęcia w Studiu Mamoiselle prowadzi profesjonalnie przygotowany zespół przemiłych instruktorek, które cudownie swoim zapałem  oraz doświadczeniem zawodowym i osobistym tworzą atmosferę klubu... kliknij tutaj

Serdecznie zapraszam na zajęcia!

Agata Golenda*

* Pasjonuję się wszelkimi prozdrowotnymi formami ruchu, w szczególności Pilatesem oraz innymi formami typu body&mind. Na swoich zajęciach zwracam szczególną uwagę na bezpieczeństwo, na świadomą pracę z ciałem - głębsze poznanie jego możliwości i ograniczeń. Spokój, miła i serdeczna atmosfera to według mnie niezbędny element każdych zajęć. Od kilku lat czynnie pracuję jako instruktor stale podnosząc swoje kwalifikacje. Jestem także Promotorką Karmienia Piersią oraz Doulą. 

Ukończone szkolenia:
- Aktywność Fizyczna Kobiet w ciąży (szkolenie u Katarzyny Sempolskiej wg jej autorskiego programu  A9M)
- OM Mama Plus. Fitness dla kobiet w ciąży (szkoła Open Mind Health & Fitness Idea)
- Pilates i Balance Pilates (szkoła Reebok University)
- Pilates coaching (kurs u dr Jolanty Ignaszewskiej - Kühbauch)
- Zdrowy Kręgosłup (kurs Joanny Barcikowskiej - System Szkoleń Aplauz)
- warsztaty Mama Plus - szkoła Open Mind
- konwencje Pilates - szkoła Open Mind
- kurs Wzmacnianie mięśni dna miednicy - profilaktyka niestrzymania moczu oraz TENS jako metoda łagodzenia bólu w porodzie - Fundacja Rodzić po Ludzku
- szkolenie Functional Stretching - 
szkoła Open Mind 
- szkolenie Medical Pregnancy Training - świadomy trening w ciąży z aktywnym przygotowaniem do porodu (kurs prowadzony przez Izabelę Dembińska)
- szkolenie Aktywne prowadzenie porodu, pozycje wertykalne - Centrum Medyczne "Żelazna", Ośrodek Edukacji
- szkolenie Trening Mamy: trening medyczny po porodzie
- kurs Promotor Karmienia Piersią - Centrum Nauki o Laktacji
- szkolenie Podstawy pracy Douli, teoria i praktyka, Stowarzyszenie Doula w Polsce

Szczęśliwa mama dwóch pociech :)