ZDROWY KRĘGOSŁUP - wg metody CANTIENICA

 

Poprzez regularną praktykę 3-4 razy w tygodniu, od 14 tygodnia ciąży oraz 6-8 tygodni po porodzie (wg wskazań lekarskich), a najlepiej codziennie od 40 do 60 minut, z oddaniem i zaangażowaniem wpłyniecie na swoją zewnętrzną i wewnętrzną transformację. Wasze ciało stanie się silne, bardziej elastyczne i otwarte.

Ćwiczenia dbające o zdrowy kręgosłup z precyzyjną dokładności i anatomiczną poprawnością. Spokojne zajęcia ukierunkowane na odczucia płynące z ciała. Poprawiają sprawność całego organizmu, pozwalają poczuć się lekkim i rozciągniętym. Aktywujące mięśnie głębokie, budujące prawidłową postawę ciała, zdrowy kręgosłup oraz usprawniające mięśnie dna miednicy. 

Metoda CANTIENICA Program Power powoli wpisuje się w kanon ćwiczeń i coraz bardziej popularna szczególnie w krajach niemieckojęzycznych skąd wywodzi się założycielka Benita Cantieni. Metoda dba o silne dno miednicy, stabilizacje ciała, prawidłową postawę bioder i kolan. Pożądane przy częstym chodzeniu na wysokich obcasach i siedzącym trybie pracy. Również dla mam, które często noszą swoje pociechy, zdrowy kręgosłup i silne mięśnie są niezwykle istotne. Zajęcia dla osób, które lubią wsłuchiwać się w swoje ciało i wiedzą, że spokojną pracą osiągną zamierzone efekty. Poprzez trening mięśni dna miednicy zwiększa się doznania seksualne i przywraca się do sprawności mięśni np z przed ciąży. 

Przed rozpoczęciem pracy metodą CANTIENICA Program Power każdego nowicjusza zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu wprowadzającym.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.cinstruktor.pl

PIERWSZE ZAJĘCIA:
- Ćwiczymy boso/w skarpetkach - bez obuwia sportowego 
- Zabierz ze sobą luźny(oddychający) strój nie ograniczający ruchów 
- Na zajęciach miej przy sobie wodę do picia (np. w małej butelce 0,3 l.) 
- Prosimy przynosić na zajęcia ręcznik by położyć na matę

REZERWACJE/ZAPISY: szukaj w zakładce GRAFIK


 

 

*na zajęciach nie ma możliwości korzystania z karty Multisport/FitProfit/OK System
*pierwsze zajęcia w miesiącu są poprzedzone 15 minutowym spotkaniem wprowadzającym, chętne Pani prosimy o potwierdzenie obecności mailowo: 
agnieszka.woronin@cinstruktor.pl