TRENING MIĘŚNI DNA MIEDNICY - CANTIENICA Program Power

 

Poprzez regularną praktykę od 14 tygodnia ciąży 3-4 razy w tygodniu, a najlepiej codziennie od 40 do 60 minut, z oddaniem i zaangażowaniem wpłyniecie na swoją zewnętrzną i wewnętrzną transformację. Wasze ciało stanie się silne, bardziej elastyczne i otwarte, co sprawi, że poród będzie szybszy i łatwiejszy. 

Ćwiczenia dbające o zdrowy kręgosłup z precyzyjną dokładności i anatomiczną poprawnością. Spokojne zajęcia ukierunkowane na odczucia płynące z ciała. Poprawiają sprawność całego organizmu, pozwalają poczuć się lekkim i rozciągniętym. Aktywujące mięśnie głębokie, budujące prawidłową postawę ciała, zdrowy kręgosłup oraz usprawniające mięśnie dna miednicy. 

Metoda CANTIENICA Program Power powoli wpisuje się w kanon ćwiczeń i coraz bardziej popularna szczególnie w krajach niemieckojęzycznych skąd wywodzi się założycielka Benita Cantieni. Metoda dba o silne dno miednicy, stabilizacje ciała, prawidłową postawę bioder i kolan. Pożądane przy częstym chodzeniu na wysokich obcasach i siedzącym trybie pracy. Również dla mam, które często noszą swoje pociechy, zdrowy kręgosłup i silne mięśnie są niezwykle istotne. Zajęcia dla osób, które lubią wsłuchiwać się w swoje ciało i wiedzą, że spokojną pracą osiągną zamierzone efekty. Poprzez trening mięśni dna miednicy zwiększa się doznania seksualne i przywraca się do sprawności mięśni np z przed ciąży. 

Przed rozpoczęciem pracy metodą CANTIENICA Program Power każdy nowicjusz, jest zobowiązany do uczestnictwa w zajęciach wprowadzających.

PIERWSZE ZAJĘCIA:
- Ćwiczymy boso/w skarpetkach - bez obuwia sportowego 
- Zabierz ze sobą luźny(oddychający) strój nie ograniczający ruchów 
- Na zajęciach miej przy sobie wodę do picia (np. w małej butelce 0,3 l.) 
- Prosimy przynosić na zajęcia ręcznik by położyć na matę

 

REZERWACJE/ZAPISY: szukaj w zakładce GRAFIK lub na mailowo: agnieszka.woronin@cinstruktor.pl

Na zajęciach nie ma możliwości korzystania z karty Multisport/FitProfit/OK System

Po więcej informacji zapraszam na stronę www.cinstruktor.pl