INSTRUKTORKI

Zajęcia w Studiu prowadzi profesjonalnie przygotowany zespół przemiłych instruktorek, które cudownie swoim zapałem  oraz doświadczeniem zawodowym i osobistym tworzą atmosferę klubu... 
Oto one:
Monika Grzesik

Instruktorka Rekreacji Ruchowej ze specjalizacją fitness oraz Metody Pilates oraz fizjoterapeutka - absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w kompleksowej terapii kobiet, a w szczególności w terapii dna miednicy oraz usprawnianiu kobiet w okresie okołoporodowym. Ponadto jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Odbyła wiele szkoleń i kursów w zakresie uroginekologii, jak i rehabilitacji ogólnej. Stale podnosi swoje kwalifikacje. "Na swoich zajęciach łączę wiedzę zdobytą na zajęciach z ginekologii i położnictwa z kilkuletnią praktyką instruktora metody Pilates i fitnessu"
Monika Grzesik prócz zajęć grupowych dla kobiet w ciąży, prowadzi także fizjoterapię dla kobiet w ciąży i po porodzie. Więcej info w ZAKŁADCE FIZJOTERAPIA

Patrycja Olejarczyk

Dyplomowany instruktor fitness i tańca ze specjalnością treningu dla kobiet w ciąży, dietetyk sportowy, absolwentka wychowania fizycznego. Autorka publikacji i autorskich filmów treningowych dla kobiet w ciąży na portalu internetowym mamawformie.pl. Organizuje i prowadzi sportowe wyjazdy dla dzieci i dorosłych. Należy do zespołu "Projekt Zdrowiej" zajmującego się szerzeniem wiedzy na temat zdrowego stylu życia wśród dzieci w przedszkolach i szkołach, a także wśród dorosłych poprzez aktywne eventy, wykłady i warsztaty zdrowego odżywiania.
Prywatnie, nie wyobraża sobie życia bez sportu. Uprawia bieganie i wakeboarding. Zaraża uśmiechem i pasją do aktywnego stylu życia! 

Aneta Dworska 

Joga? To piękna i niekończąca się podróż do samego siebie. Jest moją pasją i stylem życia. Pierwszy raz na macie stanęłam ponad 10 lat temu. Jednak jeszcze wiele czasu musiało upłynąć, mnóstwo myśli musiałam ułożyć w głowie  i  wiele doświadczeń  musiało mieć miejsce w moim życiu abym dziś mogła w pełni czerpać radość i piękno z jej obecności w swoim życiu. Ukończyłam podyplomowe studia "Joga i Relaksacja" na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.  Prowadzę praktykę jogi dla kobiet w ciąży i jogi poporodowej. Dla mnie praktyka jogi  to  piękny taniec duszy, umysłu i ciała. Każdy ruch wykonywany jest powoli zgodnie z oddechem, a umysł podąża za oddechem. Chętnie dzielę się swoją pasją oraz tym co płynie z samej głębi mojego serca.