INSTRUKTORKI

Zajęcia w Klubie prowadzi profesjonalnie przygotowany zespół przemiłych instruktorek, które cudownie swoim zapałem  oraz doświadczeniem zawodowym i osobistym tworzą atmosferę klubu... 
Oto one:
Monika Grzesik

Instruktorka Rekreacji Ruchowej ze specjalizacją fitness oraz Metody Pilates oraz fizjoterapeutka - absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w kompleksowej terapii kobiet, a w szczególności w terapii dna miednicy oraz usprawnianiu kobiet w okresie okołoporodowym. Ponadto jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Odbyła wiele szkoleń i kursów w zakresie uroginekologii, jak i rehabilitacji ogólnej. Stale podnosi swoje kwalifikacje. "Na swoich zajęciach łączę wiedzę zdobytą na zajęciach z ginekologii i położnictwa z kilkuletnią praktyką instruktora metody Pilates i fitnessu"
Monika Grzesik prócz zajęć grupowych dla kobiet w ciąży, prowadzi także fizjoterapię dla kobiet w ciąży i po porodzie. Więcej info w ZAKŁADCE FIZJOTERAPIA

 

Patrycja Olejarczyk
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 8 lat za sprawą moich rodziców, którzy pełną energii córkę postanowili zapisać na zajęcia taneczne. W ciągu kilku lat spędzonych w zespole tanecznym "Literka" otrzymałam solidne podstawy taneczne, a co najważniejsze - przekonałam się, że do osiągnięcia znakomitych efektów, obok talentu i pasji, potrzeba przede wszystkim systematycznej i wytrwałej pracy, nie zapominając jednak o dobrej zabawie Od 5 lat jestem instruktorem sportu ze specjalizacją fitness. Szczególną sympatią darzę energiczne i intensywne treningi cardio, w których się spełniam łącząc na nich wszystko co kocham: muzykę, taniec i rozwój własnych możliwości poprzez duży wysiłek fizyczny;) Nie straszna mi żadna forma, prowadzę od aqua aerobicu, przez step, do pilates i gimnastykę z kobietami w ciąży. Szczególnie lubię proste mocne TBC, szalony i szybki STEP lub Fat Burning, a ukojenie duszy i umysłu osiągam na pilatesie. Na koncie mam udział w wielu szkoleniach fitnessowych oraz konwencjach Reebok z udziałem Tomasza Zamieli. Jako instruktor fitness jeżdżę na obozy kondycyjno - odchudzające z otyłymi dziećmi i młodzieżą. Poprzez wysiłek, połączony ze świetną zabawą, zbijamy zbędne kilogramy! Jestem osobą, dla której sport jest nieodłącznym elementem życia - pasją, którą chciałabym zarazić innych. 

 

Aneta Dworska

Joga? To piękna i niekończąca się podróż do samego siebie. Jest moją pasją i stylem życia. Pierwszy raz na macie stanęłam ponad 10 lat temu. Jednak jeszcze wiele czasu musiało upłynąć, mnóstwo myśli musiałam ułożyć w głowie  i  wiele doświadczeń  musiało mieć miejsce w moim życiu abym dziś mogła w pełni czerpać radość i piękno z jej obecności w swoim życiu. Ukończyłam podyplomowe studia ?Joga i Relaksacja? na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.  Prowadzę praktykę  jogi ?dla kobiet w ciąży? , "jogi poporodowej" oraz zajęcia jogi dla grup początkujących ? regeneracja i relaksacja?. Dla mnie praktyka jogi  to  piękny taniec duszy, umysłu i ciała. Każdy ruch wykonywany jest powoli zgodnie z oddechem, a umysł podąża za oddechem. Chętnie dzielę się swoją pasją oraz tym co płynie z samej głębi mojego serca.